Wykaz dyżurów radnych

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH MIASTA ŚWINOUJŚCIE 2017 ROK Biuro Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5 pok.125 poniedziałki od godz. 16.00 do godz. 18.00.


  9 stycznia                   - Wiesław GÓRECZNY

16 stycznia                 - Elżbieta JABŁOŃSKA

23 stycznia                 - Kamil JANTA-LIPIŃSKI

30 stycznia                 - Jacek JURKIEWICZ

6 lutego                      - Zdzisław MERCHELSKI
 
13 lutego                    - Andrzej MROZEK

20 lutego                    - Marek NIEWIAROWSKI
 
27 lutego                    - Kazimierz NOWICKI

6 marca                      - Sławomir NOWICKI

13 marca                    - Sebastian OLSZAR

20 marca                    - Andrzej STASZYŃSKI

27 marca                    - Krzysztof SZPYTKO

3 kwietnia                  - Jarosław WŁODARCZYK

10 kwietnia                - Stanisław BARTKOWIAK

24 kwietnia                - Alicja BOHDZIEWICZ
 
8 maja                        - Jan BOROWSKI

15 maja                      - Waldemar BUCZYŃSKI
 
22 maja                      - Robert GAWROŃSKI
 
29 maja                      - Wiesław GÓRECZNY
 
5 czerwca                   - Elżbieta JABŁOŃSKA
 
12 czerwca                 - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
 
19 czerwca                 - Ryszard TETERYCZ
 
26 czerwca                 - Joanna AGATOWSKA
   
3 lipca                         - Andrzej MROZEK
 
10 lipca                       - Marek NIEWIAROWSKI
 
17 lipca                       - Kazimierz NOWICKI

24 lipca                       - Sławomir NOWICKI
 
31 lipca                       - Sebastian OLSZAR
 
7 sierpnia                   - Andrzej STASZYŃSKI
 
14 sierpnia                 - Krzysztof SZPYTKO
 
21 sierpnia                 -  Jarosław WŁODARCZYK
 
28 sierpnia                 - Stanisław BARTKOWIAK
 
4 września                  - Alicja BOHDZIEWICZ
 
11 września                - Jan BOROWSKI
 
18 września                - Waldemar BUCZYŃSKI
 
25 września               - Robert GAWROŃSKI
 
2 października            - Wiesław GÓRECZNY
 
9 października            - Elżbieta JABŁOŃSKA
 
16 października          - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
 
23 października          - Ryszard TETERYCZ
 
30 października          - Joanna AGATOWSKA
 
6 listopada                 - Andrzej MROZEK
 
13 listopada               - Marek NIEWIAROWSKI
 
20 listopada               - Kazimierz NOWICKI
 
27 listopada               - Sławomir NOWICKI
 
4 grudnia                    - Sebastian OLSZAR
                       
11 grudnia                  - Andrzej STASZYŃSKI
 
18 grudnia                  - Krzysztof SZPYTKO

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij