Dziś jest piątek 19 kwietnia 2024 r. Godzina 16:44

Zuzanna Ziomko i Dawid Pecyna medalistami Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA

10 czerwca 2021 r. na stadionie lekkoatletycznym w Białogardzie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – dziewcząt i chłopców (rocznik 2006-2007). Miasto Świnoujście reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i nr 6.

Złoty medal w biegu na 300 m wywalczyła Zuzanna Ziomko z wynikiem 43,08 ( ustanawiając rekord życiowy) – uczennica Szkoły Podstawowej nr 6.

Srebrny medal  na dystansie 300 m zdobył Dawid Pecyna z wynikiem 40,18 ( również rekord życiowy) – uczeń Szkoły Podstawowej nr 4.

V miejsce w biegu na 300 m zajął Marcel Maciejewski z wynikiem 45,12 – uczeń Szkoły Podstawowej nr 4.

VIII miejsce w biegu na 300 m wywalczył Adam Małocha z wynikiem 50,80 – uczeń Szkoły Podstawowej nr 6.

Wyjazd na zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” .