Dziś jest czwartek 28 marca 2024 r. Godzina 20:25

Flota - Prawobrzeże Świnoujście 3-1 (0-1)

Zwycięstwo zasłużone, choć nie było łatwo. Przewaga Floty zdecydowana, rywale w pierwszej połowie zaledwie 3 razy podeszli pod bramkę Floty, a jednak to oni schodzili na przerwę prowadząc. W 43 minucie Paszek z podania Kożyba strzałem przy słupku pokonał Hnata.

Korzystny wynik do przerwy i niska porażka na koniec to zasługa przede wszystkim Sebastiana Podhorodeckiego w bramce Prawobrzeża, który bronił z wyjątkowym wyczuciem, a gdy popełnił błąd to piłkę z linii bramkowej wybił Jaracz.
Po przerwie sprawy przyjęły już prawidłowy obrót i Flota przechyliła szalę. W 65 zaskakującym strzałem wyrównał Ligierski, w 78 Helt przejął piłkę której nie sięgnął kolega z drużyny, a wynik po dryblingu w polu karnym ustalił Staniszewski.
W sobotę ostatni sparing tego okresu przygotowawczego. Nasza drużyna wystąpi w Kamieniu Pomorskim przeciwko IV-ligowemu Gryfowi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0-1  Ernest Paszek