Dziś jest piątek 26 kwietnia 2024 r. Godzina 12:08

(dokończony) turniej siatkówki. Mar Woj zwycięzcą.

W sobotę 12 czerwca, w hali sportowej kompleksu ARENA UZNAM, rozegrany został turniej piłki siatkowej zespołów uczestniczących w rozgrywkach Rekreacyjnej Ligi Siatkówki. 28 edycja tych rozgrywek rozpoczęła się w październiku 2020 r., niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną, została przerwana w połowie grudnia. W maju 2021 r. decyzją kapitanów drużyn sezon został uznany za nie rozstrzygnięty a oficjalne zakończenie sezonu odbędzie się na nowym obiekcie OSiR ,,Wyspiarz".

W turnieju o puchar Dyrektora OSiR uczestniczyły 4 zespoły. Piąty - BEER FORCE ONE z powodu kłopotów kadrowych nie wystartował. Rywalizowano systemem ,,każdy z każdym" do dwóch wygranych setów (sety do 21 pkt.).  Z kompletem wygranych zwyciężył zespół MAR WOJ. W meczu decydującym o I miejscu, „marynarka” (w bardzo mocnym składzie) pokonała drużynę Jacka Cabana i Rafała Prokopa - zespół BRING,  2 : 1 (19, -19, 7).  Trzecie miejsce zajął zespół BALTIC HOME a czwarte PAULHURT.

Skład zespołu MAR WOJ; Andrzej Jaroni, Emil Jagielski, Rafał Jabłoński, Bartłomiej Podgórski, Mateusz Skowron, Marcin Górski, Marek Barciuk i Adam Brodowski.

Komplet wyników - w kolejności rozgrywanych spotkań; MAR WOJ - PAULHURT  2 : 0  (8, 12)  /  BRING - BALTIC HOME  2 : 0 (18, 16)  /  MAR WOJ - BRING  2 : 1  /  BALTIC HOME - PAULHURT  2 : 0 (15, 12)  /  MAR WOJ - BALTIC HOME  2 : 0  (14, 17)  /  BRING - PAULHURT  2 : 0 (16, 17).

Na zakończenie, uczestnicy turnieju zostali zaproszeni do udziału w  - pierwszym, "Letnim" turnieju siatkówki plażowej w ostatni czerwcowy weekend (26-27.06.21 r.).