Dziś jest czwartek 25 kwietnia 2024 r. Godzina 19:27

Jest praca przy obsłudze tunelu pod Świną

DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG MIEJSKICH W ŚWINOUJŚCIU OGŁASZA NABÓR NA DWA STANOWISKA INSPEKTORA TUNELU DROGOWEGO POD ŚWINĄ W ZARZĄDZIE DRÓG MIEJSKICH W ŚWINOUJŚCIU

Wolne stanowiska:

INSPEKTOR Tunelu w Świnoujściu pod Świną.  Miejsce pracy BCO ul . Karsiborska

Wymagania niezbędne:

  1. Posiadasz min. wykształcenie średnie techniczne w jednym z kierunków: (mechanik okrętowy, elektryk, informatyk, automatyk, budowa dróg i mostów lub inne związane z doświadczeniem w realizacji projektów inżynierskich ).
  2. Masz pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystasz z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia. Obywatelstwo polskie.
  3. Obsługujesz komputer (pakiet biurowy MS Office) i czytasz dokumentację techniczną ze zrozumieniem.
  4. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

Wymagania dodatkowe:

  1. Umiejętności analityczne, systematyczność.
  2. Gotowość do pracy w godzinach : 8.00 - 16.00.
  3. Prawo jazdy kat. B.
  4. Znajomość języka angielskiego – technicznego.
  5. Brak przeciwskazań medycznych do pracy na wysokości i w pomieszczeniach zamkniętych.
  6. Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  7. Umiejętność zarządzania personelem, egzekwowania zobowiązań i posiadania świadomości kosztów.
  8. Uprawnienie kwalifikacyjne serii „ E” i „D” w zakresie eksploatacji do 1 kV lub gotowość ich zdobycia w zakresie obowiązków.
  9. Znajomość systemów PLC mile widziana znajomość systemów HMI/SCADA.
  10. Znajomość obsługi , naprawy maszyn i urządzeń, oświetlenia w zakresie automatyki przemysłowej, układów, systemów elektrycznych.
  11. Znajomość obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej.
  12. Dyspozycyjność i gotowość do szkoleń i pracy w pod presją czasu (utrzymanie ciągłości ruchu).
  13. Mile widziane doświadczenie w zakresie pracy jako elektryk –automatyk.
  14. Posiadanie wiedzy z serwisu urządzeń np. CCTV,KD,SSP lub chęć jej pozyskania.
  15. Znajomość programowania sterowników – podstawy.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. 1 Etap : Uczestnictwo w pracach Zespołu związanych z budową i przygotowaniem do przejęcia. zrealizowanego przez Inwestora projektu ,współuczestniczenie w odbiorach przekazywanych. działających urządzeń i systemów etc. Udział w szkoleniach i kompletowaniu niezbędnej dokumentacji i certyfikatów.
  2. Współuczestniczenie w etapie sprawdzania wszystkich uruchamianych systemów i urządzeń.
  3. Współuczestniczenie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i list kontrolnych w oparciu o DTR- producentów lub autoryzowanych serwisów.
  4. Codzienna obsługa systemów i urządzeń, weryfikacja, parametryzacja, obsługa z zgodna DTR i wytycznymi. Monitorowanie pracy urządzeń i analizowanie zgłoszeń Operatorów CZT.
  5. Nadzór lub przeprowadzanie serwisów urządzeń pod kątem elektrycznym i sterowania np. aktualizacja oprogramowania z wsparciem serwisu zewnętrznego.
  6. Nadzór nad wykonywaniem prac, udział w odbiorach technicznych, określanie potrzeb w zakresie usług związanych z bieżącym utrzymaniem i remontami urządzeń i systemów zamontowanych w tunelu.
  7. Praca analityczna z systemami klasy SIEM po szkoleniu.
  8. Wsparcie serwisów przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów.
  9. Współpraca w obszarze zarządzania ruchem lub drogami z wyznaczonymi jednostkami w obszarach związanych z ruchem drogowym na rzecz bezpieczeństwa i ciągłości ruchu.
  10. W przypadku powstania zagrożenia (zdarzenia drogowego) podejmowanie działań zgodne z właściwą procedurą, planem który został określony w Dokumencie Bezpieczeństwa Tunelu oraz współpraca z Policją i służbami Ratowniczymi przy likwidacji zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez asystowanie w operacji ze stanowiska dyspozytorskiego.
  11. Współuczestnictwo w opracowaniu planu zadań remontowych w celu zapewnienia ciągłości pracy tunelu.
  12. Komunikowanie się z użytkownikami dróg, interesariuszami, partnerami i współpracownikami przy użyciu szerokiej gamy rozwiązań technologicznych w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi poprzez zarządzanie dokładnymi i aktualnymi informacjami.
  13. Skuteczne, bezpieczne i terminowe koordynowanie działań z pracownikami na stanowiskach ds. utrzymania dróg oraz przedstawicielami firm utrzymaniowych, w celu usunięcia skutków zdarzeń drogowych oraz minimalizowanie opóźnień w ruchu.
  14. Realizacja powierzonych zadań przełożonego lub właściwych służb skutecznie, bezpiecznie i terminowo.
  15. Rejestrowanie, zapisywanie i przekazywanie informacji przy użyciu odpowiedniej technologii.
  16. W porozumieniu z Kierownikiem wdrażanie ulepszeń w codziennej pracy.
  17. Zastępowanie Kierownika Działu w czasie jego nieobecności.

Kandydatom oferujemy:

  1. Umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony maksymalnie na 6 miesięcy – po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę,
  2. Pełny wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo,
  3. Miejsce pracy: Zarząd Dróg Miejskich, 72-600 Świnoujście ul. Karsiborska,
  4. Specyfikacja pracy: praca biurowa oraz praca w terenie, związana z realizacją zadań,
  5. Przewidywany termin zatrudnienia: 01 październik 2022 r.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. List motywacyjny i CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej (art. 221 Kodeksu Pracy),
  2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
  3. Kopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu),
  4. Oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
  5. Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku zatrudnienia kandydat zobowiązany zostanie do dostarczenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego),
  6. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Do kolejnego etapu rekrutacji zostaną zaproszeni kandydaci, którzy:

  1. Złożą wszystkie wymienione dokumenty,
  2. Spełnią wszystkie wymagania niezbędne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach lub przesłać na adres:                        Zarząd Dróg Miejskich w Świnoujściu ul. Wybrzeże Władysława IV 12 Świnoujście 72-600 pok. nr 9

z adnotacją: „Nabór na stanowisko Inspektora Tunelu w Świnoujściu”

w terminie do dnia 19.08.2022 roku  do godz. 9.00 (decyduje data wpływu do Zarządu Dróg Miejskich w Świnoujściu).

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

ZDM Świnoujście

Data dodania 20 lipca 2022