Strażnicy namierzyli poszukiwane auto
Dacia na niemieckich numerach rejestracyjnych od czerwca tego roku stała przed jedną z posesji przy ulicy Grottgera. W końcu jedna z mieszkanek tej ulicy zadzwoniła do Straży Miejskiej. – Myśleliśmy, że to wrak – mówią funkcjonariusze. – Gdy pojechaliśmy na miejsce okazało się, że samochód jest w bardzo dobrym stanie.
W każdym przypadku, bez względu na to, czy auto jest w dobrym stanie czy to już wrak, funkcjonariusze Straży Miejskiej starają się ustalić właściciela.
- Bo to jego obowiązkiem jest jego usunięcie lub pokrycie kosztów tego usunięcia – tłumaczy komendant świnoujskiej SM Mirosław Karliński.
W trakcie sprawdzania samochodu w policyjnych rejestrach, okazało się że Dacia jest poszukiwana. Auto zostało odholowane i zabezpieczone. Sprawę przejęła policja.
BIK UM Świnoujście
Fot. SM Świnoujście
Data dodania 10 grudnia 2013