Rada Miasta VIII kadencji

 

 

Jabłońska Elżbieta – Przewodnicząca Rady Miasta

członek Komisji Gospodarki i Budżetu i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu

 e-mail: ejablonska@um.swinoujscie.pl

     
 

Niewiarowski Marek – I Wiceprzewodniczący Rady Miasta

członek Komisji Gospodarki i Budżetu i Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 e-mail: mniewiarowski@um.swinoujscie.pl

     
 

Jurkiewicz Jacek - Wiceprzewodniczący Rady

członek Komisji Gospodarki i Budżetu i Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 e-mail: jjurkiewicz@um.swinoujscie.pl

     
 

 Agatowska Joanna

członek Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 e-mail: jagatowska@um.swinoujscie.pl

     
 

 Bartkowiak Stanisław

członek Komisji Gospodarki i Budżetu oraz Komisji Rewizyjnej

 e-mail: sbartkowiak@um.swinoujscie.pl

     
 

Borowski Jan

Przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej, Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz członek Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 e-mail: jborowski@um.swinoujscie.pl

     
 

Góreczny Wiesław

Przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki, członek Komisji Gospodarki i Budżetu oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 e-mail: wgoreczny@um.swinoujscie.pl

     
 

 

Ilczuk Magdalena

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 
e-mail: milczuk@um.swinoujscie.pl

     
 

 

Kaczmarek Agnieszka

członek Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisji Gospodarki Morskiej

 e-mail: akaczmarek@um.swinoujscie.pl

     
 

Koss Grzegorz

Przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, członek Komisji Gospodarki Morskiej i  Komisji Rewizyjnej

 e-mail: gkoss@um.swinoujscie.pl

     
 

Kowalski Leon Ryszard

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu oraz członek Komisji Gospodarki i Budżetu

 e-mail: rkowalski@um.swinoujscie.pl

     
 

Marszałek Sylwia

Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki i Budżetu oraz Komisji Gospodarki Morskiej, członek Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 
e-mail: smarszalek@um.swinoujscie.pl

     
 

Mrozek Andrzej

członek Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki, Komisji Gospodarki Morskiej oraz Komisji Rewizyjnej

 e-mail: amrozek@um.swinoujscie.pl

     
 

Nowicki Sławomir

Przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu oraz członek Komisji Rewizyjnej

 e-mail: snowicki@um.swinoujscie.pl

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Rachtan Agnieszka

członek Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 e-mail:arachtan@um.swinoujscie.pl

     
 

Staszyński Andrzej

członek Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 e-mail: astaszynski@um.swinoujscie.pl

     
 

Szpytko Krzysztof

członek Komisji Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki

 e-mail: kszpytko@um.swinoujscie.pl

     
 

Teterycz Ryszard

członek Komisji Gospodarki i Budżetu oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych

 e-mail: rteterycz@um.swinoujscie.pl

     
 

Waga Leszek

Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, członek Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki, Komisji Edukacji, Kultury i Sportu

 e-mail: lwaga@um.swinoujscie.pl

     
 

Włodarczyk Jarosław

członek Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisji Rewizyjnej

 e-mail: jwlodarczyk@um.swinoujscie.pl

     
 

Zdybel Aneta

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, członek Komisji Gospodarki i Budżetu oraz Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki

 e-mail: azdybel@um.swinoujscie.pl

     

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij