O maseczki dla mieszkańców
Prosimy informacje, kiedy trafią do Świnoujścia obiecane maseczki? Ile sztuk? Ile to kosztuje? Jakiego rodzaju będą to maseczki? Kiedy będą rozdawane maseczki mieszkańcom Świnoujścia? Kto będzie je rozdawał i gdzie? Prosimy szczegóły.
W odpowiedzi na zapytanie dotyczące zakupu i dystrybucji maseczek uprzejmie informuję:
w ramach zapytania ofertowego na zakup maseczek dla mieszkańców Świnoujścia w ilości 30.000 sztuk wpłynęło w dniu 06.04.2020r. 11 ofert. Rozpiętość cenowa wynosiła od 3,50 zł brutto do 10,21 zł za sztukę. Z uwagi na problemy z dostępem do materiałów krawieckich część dostawców zmodyfikowała swoje oferty co do ilości lub terminu realizacji. Część szybko zaczęła podnosić cenę dostawy z uwagi na rosnące koszty materiałów. Ostatecznie wybrano 3 oferentów. Maseczki będą dostarczane partiami po 10.000 szt. Pierwsza dostawa maseczek w ilości 6.000 szt. dotarła do urzędu wczoraj (16.04.2020 r.), dystrybucję rozpoczynamy od dziś.
Mieszkańcy Świnoujścia będą otrzymywać je w zamkniętych woreczkach strunowych wprost do skrzynek pocztowych . Maseczki są wielokrotnego użytku, można je prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Maseczki dostarczać będą między innymi urzędnicy i wolontariusze. Jeszcze dziś poinformujemy, pod które adresy trafi pierwsza partia maseczek.
Data dodania 17 kwietnia 2020